Нікогосян: повстання вірмен можуть придушувати "зелені чоловічки"

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" заявив український вірменин Армен Нікогосян.

Армен Нікогосян дослівно заявив наступне: "Якщо вірменський народ підніметься, то буде придушення, придушення буде як з боку Росії, так і з боку нашої влади, можливо - із застосуванням "зелених чоловічків", які будуть переодягатись у форму наших поліціянтів".

Сам експерт - відомий хірург-волонтер, який тривалий час був медиком Майдану, а під час АТО за власною ініціативою займається евакуацією і порятунком поранених українських воїнів на Донбасі.  

Нагадаємо, на історичній батьківщині героя розпочались заворушення через убивство російським солдатом-дезертиром цілої місцевої родини у місті Гюмрі - другому за розміром населеному пункті країни. Тут і в столиці - Єревані - сотні людей вийшли на вулиці з антиросійськими гаслами - вимагали справедливої кари для убивці або вигнання росіян з Вірменії. 

Напередодні померла остання жертва путінського "зеленого чоловічка" - немовля, яке він ударив багнетом. Сьогодні ж, в очікуванні акцій протесту місцевих мешканців, до міста Гюмрі вірменська влада, яка наразі проводить відверто проросійську політику, стягнула додаткові сили внутрішніх військ та поліції. 

Попередній матеріал
Світовий конгрес українців підписав меморандум про партнерство з СБУ
Наступний матеріал
Російські терористи артилерією та танками атакували українські позиції на Луганщині

У Вірменії поховають сьому жертву російського військового

Вірменська влада вводить внутрішні війська до міста, де солдат РФ розстріляв сім'ю

Адвокат відмовився захищати путінського солдата - убивцю вірменської сім'ї