Мітинг
Мітинг 5 канал

"Ніякого почуття безпеки": у Польщі заробітчани вийшли на протест через смерть Дмитра Никифоренка

Читайте по-русски
Попри ризики – українці продовжують їхати за кордон у пошуках кращого життя

Гучна справа про смерть українського заробітчанина у Вроцлаві отримала продовження. Експертиза не виявила наркотичних речовин у крові загиблого, як на тому наполягала польська сторона, передає "5 канал".

Смерть молодого хлопця наскільки вразила громадськість, що мігранти вийшли на протест з вимогою справедливого розслідування.

"Дійшло до трагедії с Дмитром Никифоренком и наше почуття безпеки зосталося захованим", – кажуть вони.

Попри ризики для життя та здоров'я – українці продовжують їхати за кордон у пошуках кращого життя. При цьому більшість з них визнають, що можуть претендувати лише на роботу, за яку не беруться місцеві громадяни. Не варто сподіватися і на професійну реалізацію за кордоном. Здебільшого працевлаштування можливе лише у традиційних для заробітчан секторах.

"Є достатньо серйозні ареали, де домінують мігранти. Це є будівельний бізнес, це бізнес пов'язаний із послугами, чисто побутовими послугами, прибирання, до речі. Там активно присутні українські трудові мігранти", – попереджає економіст Олег Пензин.

Попередній матеріал
Науковці спрогнозували, коли кількість нових випадків коронавірусу в Україні перевищить 10 тисяч
Наступний матеріал
"Нашим обов’язком є не допустити повторення злочинів проти людства" – Порошенко вшанував жертв розстрілів у Бабиному Яру
Теги:
Loading...