Несподівано зросли котирування на світових фондових майданчиках

  Несподівано зросли котирування на світових фондових майданчиках. Потужне зростання зафіксували у Гонконзі, тамтешній індекс Хан Сен, який відображає стан цінних паперів, зріс на рекордні 14 відсотків.

  Фондова біржа у Токіо закрилася з приростом у 6 відсотків, у Сеулі – п’ять. Напередодні уряди Японії та Південної Кореї оголосили, що вжили низку заходів, спрямованих на подолання кризи. Тож аналітики пов’язують сьогоднішнє зростання саме з діями урядовців. Торги у Європі також відкрилися зі значним зростанням, однак пообіді індекси почали повільно спадати. Російська біржа відкрилася зі зростанням в 1 відсоток, однак пізніше впала на 4 відсотки. Торги не припиняли.

  Френсіс Лун, брокер: "Так, ситуація сьогодні стабілізувалася, але не думаю, що так буде і надалі. На прикладі Сполучених Штатів ми бачили, що заходи урядовців мали деякі позитивні наслідки, але такий ефект тривав недовго".

  Лі, брокер: "Фінансова криза у країні, з якої розпочалася, здається, завершилася, проте в Азії вона тільки набирає обертів. Нині зарано заспокоюватися".

  Попередній матеріал
  СБУ: Зброю Україна постачала до Грузії - цілком законно
  Наступний матеріал
  Указ про оголошення дострокових виборів - знову в дії (репортаж)
  Теги:
  Loading...