Непробачною образою назвав візит Медведєва на Курили прем`єр-міністр Японії Наото Кан

  Непробачною образою назвав візит президента Росії Дмитра Медведєва на Курили прем`єр-міністр Японії Наото Кан. Таку заяву він зробив на мітингу у День північних територій, який сьогодні відзначають в Японії.

  На демонстрацію неподалік російського посольства у Токіо зібралися понад півтори тисячі людей. Вони вимагали повернення Японії чотирьох курильських островів, що відійшли Росії після Другої світової війни. Суперечка через ці острови триває вже понад півстоліття й завадила підписанню мирного договору після закінчення бойових дій. Японці - апелюють до першого російсько-японського договору 1855 року, за яким південні Курили - були визнані японською територією.

  Мічіко Фудеясу, протестувальниця: "Росія не тільки окупувала острів Ітуруп, вона проводить там військові навчання. Японія ж - знову й знову наголошує на тому, що це - неприйнятно".

  Наото Кан, прем`єр-міністр Японії: "Сподіваюся, кампанія щодо повернення островів отримає загальнонаціональну підтримку. Вона має стати рушійною силою у переговорах із Росією".

  Попередній матеріал
  Найстарішій черниці греко-католицького світу сестрі Ірині - 105 [репортаж]
  Наступний матеріал
  Південний захід Австралії потерпає від пожеж
  Теги: