Неповнолітня танцівниця підтвердила отримання грошей від Берлусконі

  Набирає обертів новий секс-скандал довкола італійського прем`єр-міністра Сільвіо Берлусконі та неповнолітньої танцівниці. Нагадаємо, прокуратура звинувачує главу уряду у зловживанні службовим становищем та причетності до проституції неповнолітніх. 18-річна танцівниця Рубі у інтерв`ю підтвердила, що рік тому отримала від прем`єра гроші.

  За словами дівчини, Берлусконі дав їй 7 тисяч євро під час вечірки на одній із своїх вілл аби допомогти у фінансовій скруті. Утім, танцівниця заперечила, що мала статтєві стосунки з прем`єром. Але зізналася, що збрехала Берлусконі щодо свого віку. Вона навмисно сказала, що їй 24 роки, бо інакше не потрапила б на вечірку до прем`єра, повідомила дівчина. Сам Берлусконі усі звинувачення відкидає. 21 січня глава уряду має з`явитися до прокуратури для свідчень у цій справі.  

  Сільвіо Берлусконі, прем`єр-міністр Італії: "Усі звинувачення проти мене безпідставні і смішні. Неповнолітня дівчина заперечує, що мала зі мною статтевий зв`язок, і підтверджує, що навмисне надала неправдиву інформацію про свій вік".

  Рубі, неповнолітня танцівниця: "Я бувала на вечірках прем`єр-міністра. Усі вони проходили спокійно, у дуже патріотичному дусі. Сексуальних стосунків між нами не було. Гроші він мені дав, бо знав, що я тільки прибула до Мілану, і у мене складний період. Тож прем`єр вирішив мені допомогти".

  Попередній матеріал
  У Судані відбувся референдум з приводу унезалежнення півдня країни
  Наступний матеріал
  Конкурс пишних красунь відбувся в Ізраїлі
  Теги: