twitter.com

"Неповага до США в ООН": Сполучені Штати різко відреагували на резолюцію Генасамблеї щодо Єрусалима

  США різко відреагували на резолюцію Генсамблеї щодо Єрусалиму

  Попри резолюцію Генеральної асамблеї ООН із закликом відмовитися від визнання Єрусалима столицею Ізраїлю, Сполучені Штати таки перенесуть своє посольство до цього міста. Про це заявила на спеціальному пленарному засіданні ГА ООН постпред США Ніккі Гейлі, передає "Укрінформ".

  "Америка розмістить своє посольство в Єрусалимі – такою є воля американського народу, і це правильне рішення. Його не змінить жодне голосування в ООН", – зазначила Гейлі.

  Проте підкреслила, що голосування Генасамблеї "змінить ставлення американців до ООН і до тих країн, які проявляють неповагу до США в ООН". Постпред наголосила, що Ізраїль має захищати своє виживання як нації "але він також мусить захищати ідеали гідності, які також, за ідеєю, має відстоювати ООН".

  За словами Гейлі, наразі вона вимушена відстоювати суверенітет Сполучених Штатів – "найбільшого донора ООН і багатьох установ Організації" для підтримання вразливих країн та крихкого миру в усьому світі.

  "Ми притягуємо режими-ізгої до відповідальності, і робимо це тому, що це – наша позиція, наш американський спосіб життя. Але давайте відверто, коли ми робимо щедрі внески в ООН, ми також маємо певні легітимні очікування, що наша добра воля буде визнана і користуватиметься повагою", – наголосила представник США.

  І додала: "Сполучені Штати запам'ятають день, коли стали предметом нападів у Генеральній асамблеї за те, що скористалися нашим правом як суверенна нація. Ми згадаємо цей день, коли до нас знову звернуться з проханням зробити найбільший внесок в Організацію. Ми запам'ятаємо цей день, коли багато держав звертатимуться до нас, як це відбувається досить часто, з проханням надати ресурси та використовувати наш вплив у їхніх інтересах".

  Нагадаємо, Генасамблея ООН у четвер, 21 грудня, ухвалила резолюцію, що містить заклик до країн не визнавати Єрусалим столицею Ізраїлю – на противагу позиції США.

  Попередній матеріал
  Саакашвілі отримав голландську візу – ЗМІ
  Наступний матеріал
  У Коломойського виникли проблеми з відмиванням коштів у Німеччині – політолог
  Loading...