Субмарина ВМС Індонезії KRI Nanggala-402
Субмарина ВМС Індонезії KRI Nanggala-402 Sky News

Неподалік від Балі зникла індонезійська субмарина з 53 людьми на борту

  Читайте по-русски
  ВМС Індонезії розпочали пошукову операцію

  У 96 кілометрах від острова Балі під час торпедних навчань зник підводний човен ВМС Індонезії KRI Nanggala-402 з 53 членами екіпажу на борту. Про це повідомило Sky News.

  За словами командувача військовими силами Індонезії, наразі у водах біля острова Балі триває пошукова операція, влада країни звернулася по допомогу в пошуках до Австралії та Сінгапуру.

  Контакт з підводним човном був втрачений близько 04:30 за місцевим часом, огляд останнього місця занурення човна з повітря виявив нафтову пляму.

  У військовому відомстві країни також повідомили, що направили до місця пошуків два оснащені сонарами судна, які допоможуть знайти зниклий підводний човен.

  Майже 1400-тонний підводний човен був збудований в Німеччині в 1978 році, в 2012-му він пройшов дворічний ремонт та переоснащення у Південній Кореї.

  Наразі підводний флот Індонезії налічує п'ять субмарин, з яких дві збудовані в Німеччині наприкінці 70-х, а ще три – новіші і будувалися у Південній Кореї.

  Нагадаємо, у квітні Північна Корея завершила будівництво найпотужнішого підводного човна у своїй історії, який може нести ядерні боєголовки.

  Попередній матеріал
  Викрадення судді Чауса: прем'єр-міністр Молдови підтвердив ноту Україні
  Наступний матеріал
  На Івано-Франківщині зіпсували майже 500 доз вакцини від коронавірусу Covishield
  Loading...