Нельсону Манделі - 90

  Дев’яносто років виповнюється легендарному борцеві з апартеїдом, політику та колишньому президенту Південно-Африканської республіки Нельсону Манделі. Урочистості з цього приводу відбудуться у місті Йоганнесбург. А прості люди - відправляють до офісу Мандели - тисячі листів з привітаннями.
  У ПАР не лише поважають цього політика, а й пишаються ним. Місцеві кажуть, що завдяки Манделі вони зрозуміли значення національної свідомості. За свої політичні переконання Нельсон Мандела провів у в’язниці двадцять сім років. Після звільнення у 93 році отримав Нобелівську премію миру, а за рік його обрали президентом Південно-Африканської Республіки. Дев’ять років тому Мандела пішов з політики, але попри солідний вік та слабке здоров’я, продовжує боротьбу за дотримання прав людини. До того, колишній президент ПАР займається й благодійною діяльністю. Крім допомоги дітям - це боротьба зі СНІДом, адже старший син Мандели помер від цієї хвороби.

  Люди: "Я хочу побажати Манделі успіху, щастя та надії. Бажаю здоров`я на десять, двадцять ркоів наперед. Він визначний політик, це все, що я можу сказати."

  Люди: "З днем народження, Нельсоне. Ми тобою пишаємось. Завдяки цьому політику нашу країну знають у всьому світі. Бажаю тобі усього найкращого."
  Попередній матеріал
  Медведько: МВС приховує злочини
  Наступний матеріал
  На вулиці Києва повернулися евакуатори
  Теги:
  Loading...