Медведько: МВС приховує злочини

  Міністерство внутрішніх справ приховує злочини. Таке звинувачення на адресу відомства робить Генеральний прокурор Олександр Медведько. За його словами, лише у першомі півріччі прокуратура викрила 10 тисяч таких випадків. І вже дві тисячі кримінальних справ - направлені до суду.
  Пан Медведько наголошує: він планує серйозно посилити прокурорський нагляд за тим, як міліція реєструє звернення громадян. Утім, глава відомства визнав - і у його лавах не все гаразд. З початку року - проти співробітників прокуратури порушили дев`ять кримінальних справ, з них три - за отримання хабара. За такі ж порушення зі штату ГПУ звільнили сім прокурорів та слідчих. Але попри це, каже Медведько, роботу відомства він оцінює позитивно.

  Олександр Медведько, генеральний прокурор України: "Нам вдалося зберігти стабільність у роботі органів прокуратури  починаючи з  районної, міської ланки і до генеральної прокуратури. І це не дивлячись на те, що окремі політичні сили   спробували і пробують по цей час   втягнути нас у політичні конфлікти".
  Попередній матеріал
  Світовий банк попереджає про ймовірність подальшого зростання цін в Україні
  Наступний матеріал
  Нельсону Манделі - 90
  Теги:
  Loading...