Негода у Європі порушила роботу летовищ та залізниці

  І знову негода у Європі. Більше половини рейсів скасовані в аеропорту Хітроу у Лондоні. У цифрах - це сотні рейсів. Уряд Британії пропонує підмогу військових у прибиранні злітних смуг, та адміністрація летовища каже, що впораються власними силами. Відтак, коли наповну запрацює найбільший аеропорт Лондона - невідомо.

  Двісті волонтерів прибирають сніг зі злітно-посадкових смуг та допомагають пасажирам у британському аеропорту Хітроу. Представники адміністрації летовища повідомляють про скасування двох третин усіх рейсів. Польотам заважає не тільки сніг. Нині триває профілактики обладнання та огляд літаків. Скільки на це потрібно часу - в Хітроу оцінити не можуть.

  Філіп Геммонд, секретар з транспорту Великої Британії: "Адміністрація аеропорта Хітроу запевнила нас, що в них вистачає людей для прибирання злітних смуг. Ми докладаємо всіх зусиль, щоби цей процес завершився якомога швидше. Коли летовище запрацює в звичайному режимі - проведемо ретельне розслідування перебоїв у його роботі".

  В інших європейських аеропортах також скасовують та відтерміновують сотні рейсів. Тисячі пасажирів чекають на відновлення повітряного сполучення в залах летовищ. Аеропорт Брюселя лише завдяки екстренним заходам адміністрації в останню мить вберегли від закриття.

  Ян ван дер Крисс, речник аеропорту Брюселя: "У нас закінчувалася рідина для запобігання обледенінню літаків. Її вдалося завезти на летовище тільки вранці. Сподіваємося, що аеропорт працюватиме й надалі".

  Залізнична компанія Євростар, яка з`єднує туманний Альбіон з континентом, пропонує пасажирам скасувати свої подорожі. В касах повертають гроші за квитки. Швидкість потягів на деяких ділянках сягає лише двадцяти кілометрів на годину. Минулого року перед Різдвом потяги Євростара зупинилися на три дні через сніг, який потрапляв у двигуни.

  Олександр Войтко, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  Санта Клаус привітав з Різдвом мешканців берлінського акваріуму
  Наступний матеріал
  Каліфорнія потерпає від повеней
  Теги: