Школа в Греції
Школа в Греції 5 канал

Негативний тест на COVID-19 і сертифікат про вакцинацію: в Італії та Греції нові правила відвідування шкіл

Читайте по-русски
Від самих школярів "зеленого паспорта" поки не вимагають

Вхід до школи із COVID-сертифікатом запровадили у десятьох регіонах Італії. Влада вирішила розширити дію "зеленого паспорта" на сферу освіти.

Такий документ мають показати всі дорослі, які заходять у приміщення школи. І це стосується не лише вчителів, а й технічного персоналу. А також батьків учнів. COVID-сертифікат передбачає підтвердження повної вакцинації або негативного ПЛР, або ж довідки про наявність антитіл.

Від самих школярів "зеленого паспорта" поки не вимагають. Тому часто учні заходять до школи окремим входом, аніж дорослі, які показують сертифікат. Штраф за його відсутність може досягати і 1000 євро.

"Не було жодних проблем – усі наші працівники мають "зелені паспорти". Ми всі виступаємо за повернення до очного навчання. Але переживаємо за те, що інфекція швидко поширюється серед учнів. А класи у нас переповнені. Соціальної дистанції тут не буде. Закону це не порушує, але учні справді будуть близько одне до одного", – каже директорка школи Крістіна Костареллі.

А у Греції діти при вході у школу мусять показати негативний тест на коронавірус. А ще бути в масці. Обов'язкове і вимірювання температури. Для усіх невакцинованих освітян – тестування на COVID-19 обов'язкове щотижня. Робити його працівники шкіл повинні власним коштом. Учні також роблять тести, але для них вони безплатні. Адже для дітей, молодших за 12 років, масова вакцинація не передбачена.

"Ми робимо все можливе. Вживаємо всіх заходів за вказівками Міністерства освіти. І самі думаємо, чим зарадити, як уникнути таких ситуацій, які вже виникали через пандемію коронавірусу. Намагаємося бути оптимістичними, не допускаємо песимізму. Люди не можуть жити, постійно думаючи, що трапиться щось жахливе. Ми як правило налаштовуємося на краще, і віримо, що все буде добре", – каже директор школи Джанніс Кавадас.

Як повідомляв 5.UA, вчені розповіли, чим штам "Дельта" небезпечний для дітей

Попередній матеріал
Справа на $350 млн: Верховний Суд розглядає позов Суркісів до "ПриватБанку"
Наступний матеріал
Данілов назвав фейком відкриття в Україні російських супермаркетів Mere – у мережі натомість публікують докази
Loading...