Негода: в Німеччині закінчуються сіль, Москву чистять 10.000 машин

  Від негоди потерпає Схід та Центр Європи. Потужні снігопади запорошили Москву. В Німеччині закінчуються запаси солі, котрою посипають дороги. А от північну частину Албанії заливають дощі - в регіоні розпочалася повінь.

  Понад 10 тисяч снігоприбиральних машин працюють на вулицях Москви. Через замети на дорогах утворилися довжелезні затори. У російській столиці випало близько десяти сантиметрів снігу. Сьогоднішню хуртовину синоптики вже назвали найгіршою за останнє дестиріччя і прогнозують ще  більші опади. Та не всім москвичам хурделиця псує настрій.   

  Паралізований рух і на багатьох автомагістралях  Німеччини. Дороги вкрила ожеледиця. Але сіль, якою їх посипають, закінчується. Комунальники - у розпачі, бо старі запаси вичерпуються, а на нові надходження- годі й чекати. Шахти, з яких постачають сіль, відмовляються приймати нові замовлення, бо ледь встигають виконати старі.

  Армію залучили до рятувальних робіт в Албанії. Північ країни потерпає від повені. Велика вода прийшла після того, як кілька днів поспіль там падав дощ. Албанська влада оголосила екстрену евакуацію населення з дельти річки Дріні.

  Олександр Войтко, 5 канал    

  Попередній матеріал
  Обама поступився ефіром серіалу
  Наступний матеріал
  Під ескортом винищувачів посадили авіалайнер на летовищі в Колорадо
  Теги: