Не змогли потрапити до Ізраїлю - учасники акції солідарності з палестинцями

  Не змогли потрапити до Ізраїлю - учасники акції солідарності з палестинцями західного берегу річки Йордан. Низка європейських авіакомпаній скасували квитки на свої рейси кількастам активістам із Франції, Іспанії, Туреччини та інших країн.
  А сорок учасників так званої "авіафлотилії" - яким таки вдалося дістатися ізраїльського аеропорту заарештували і збираються їх депортувати. За ґрати потрапили і кілька ізраїльтян, які приїхали зустрічати європейських лівих. Люди збиралися влаштувати акцію проти обмеження на пересування мешканців палестинських територій. Нагадаємо, натепер в`їзд на Західний берег річки Йордан та у Сектор Газа - можливий лише через Ізраїль. Європейські активісти виступають проти цього - другий рік поспіль. Офіційний Тель-Авів - стверджує: акції протесту на спірних територіях загрожують безпеці у регіоні.

  Беньямин нетаньяху, прем`єр-міністр Ізраїлю: "Що вони тут роблять? Якщо цих людей турбують права людини, їм треба їхати до Сирії, виступати там проти загибелі тисяч невинних людей. Або нехай їдуть до Іран у і борються проти побиття жінок камінням. А наша країна - чи не єдина справжня демократія у регіоні".
  Попередній матеріал
  Щонайменше 47 людей загинули від низки нападів бойовиків у Афганістані
  Наступний матеріал
  Більше 100 млн. дол. збирається інвестувати в Україну йорданська фармацевтична компанія
  Теги: