Не вщухає пожежа поблизу Хайфи в Ізраїлі [репортаж, відео]

  Поліція - шукає винуватців. За останніми даними, причина найстрашнішої пожежі в історії країни - звичайна людська недбалість.

  Раніше вважали, що ліс загорівся через підпал. Учора навіть заарештували двох підозрюваних. Утім, у неділю на прес-конференції поліція повідомила про нові результати розслідування.

  До гасіння залучені всі півтори тисячі ізраїльських пожежників. З неба - їм допомагають  сільськогосподАрські літаки. Проте цього - замало. Спеціальної техніки в країні - немає. Пожежа на горі Кармель змусила Ізраїль звернутися по допомогу до інших країн. Більш як десяток - відгукнулися, надіславши рятувальників, спеціальні літаки та тонни хімічних сумішей для гасіння вогню. Об`єднаними зусиллями вдалося евакуювати близько 17 тисяч людей і зупинити поширення пожежі в деяких напрямках.

  Поки що подолати стихію - не вдається. Останні дні ЗМІ пишуть: Ізраїль виявився не готовим до масштабних стихійних лих. Сьогодні до країни прибули консультанти з російського МНС, щоби допомогти скеровувати дії міжнародної команди. За їхніми розрахунками, пожежу загасять - за 1-2 дні.


  Попередній матеріал
  У неділю значно погіршиться погода
  Наступний матеріал
  Славек і Славко - талісмани Євро-2012 [репортаж, відео]
  Теги: