Славек і Славко - талісмани Євро-2012 [репортаж, відео]

  Талісмани футбольного Євро - отримали імена. Упродовж двох тижнів - уболівальники на сайті УЄФА - голосували за один із трьох варіантів імен. Із величезним відривом - перемогла пара - Славек і Славко.

  Ще тиждень тому вони вперше приїздили до Києва, щоби познайомитися зі своїми фанатами. Сьогодні завітали на власні хрестини. Двометрових братів-близнюків досі іменували лише за номерами на їхніх футболках. Польського - двадцять, українського - дванадцять. Справжні імена для талісманів обирали протягом двох тижнів. На сайті УЄФА уболівальники зі всього світу мали нагоду віддати свій голос за одну із трьох пар імен: Славек та Славко, Семко і Стрімко або Клемек і Ладко. Оголосити результати конкурсу довірили Уповноваженому Президента УЄФА Францішеку Лоринцю.

  Пара "Славек та Славко" перемогла зі значним відривом. За ці назвиська свої голоси віддали більше половини уболівальників. Загалом участь у виборі імен для братів-близнюків взяли понад 40 тисяч осіб.

  Український зірковий бомонд вибір європейців підтримав. Футболісти та медійники зізнаються: і самі робили ставку на цю пару. Адже імена "Славек і Славко" так само схожі між собою, як і самі талісмани. Утім, у декого були і особисті мотиви.

  Відтепер уподобані уболівальниками імена красуватимуться на спинах братів-футболістів. Двометрові велетні, вже не безіменні, роблять фото на пам`ять та рушають до Польщі. У Варшаві в них сьогодні урочиста місія - запалити перші різдвяні вогні. 

  Марія Коренюк, Дмитро Демішев, 5 канал

       

  Попередній матеріал
  Не вщухає пожежа поблизу Хайфи в Ізраїлі [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Україну знову замете і заморозить
  Теги: