Навальний не розуміє чому Путін міняє свої рішення

  Опозиціонеру та екс-кандидату у мери Москви Олексію Навальному вирок змінили на умовний - таке ухвалив Кіровський обласний суд у справі розкрадання майна підприємства «Кіровліс».

   

  Нагадаємо, 2 місяці тому Навального визнали винним у розкраданні 10 тисяч кубометрів лісу і завданні збитків на 16 мільйонів рублів - та ув'язнили на 5-ть років, але наступного ж дня відпустили під підписку про невиїзд. То ж опозиціонер встиг взяти участь у виборах мера Москви, на яких набрав 27 відсотків голосів і поступився перемогою провладному кандидату Сергію Собяніну. Тепер Навальний має впродовж 5 років не міняти постійного місця проживання без попередження контролюючих органів, а також двічі на місяць відмічатися у правоохоронців. Лідер російської опозиції також не має права балотуватися на виборах.

  Альберт Притков, суддя:«На основании статьи 73 Уголовного Кодекса, назначенное Навальному и Офицерову наказание в виде лишения свободы считать условным, с испытательным сроком 5 лет каждому».

  Олексій Навальний, лідер російської опозиції:«Поскольку все очевидно совершенно, что все решения  по сначала реальному сроку, потому по изменению меры пресечения сейчас по условному сроку, принимаются точно не здесь, а лично Владимиром Путиным, у меня нет ни малейшего представления относительно того, что творится в его голове и почему он меняет свои решения. Мы продемонстрировали, что можем оказывать достаточно интенсивное давление на власть, чтобы, по крайней мере, они свои несправедливые приговоры заменяли условными. Мы должны добиться того, чтобы "болотных" тоже выпустили на свободу».

  Попередній матеріал
  Спостерігати за підрахунком голосів на проблемних округах можна буде через Інтернет [відео]
  Наступний матеріал
  На Донеччині гірники погрожують оголосити голодування [відео]
  Теги: