Олександр Лукашенко – президент Білорусі
Олександр Лукашенко – президент Білорусі https://www.intex-press.by

Національний екзит-пол: за Лукашенка проголосували майже 80% виборців

  Читайте по-русски
  За словами незалежних спостерігачів, явка на деяких дільницях – вже перевищила 100%

  Відповідно до даних національного екзит-полу, на виборах президента Білорусі за чинного главу держави Олександра Лукашенка проголосували 79,7% виборців. Про це повідомляє агенція БЕЛТА.

  Головного опозиційного кандидата – Світлану Тихановську – підтримали 6,8%. Анна Канопацька отримала 2,3% голосів виборців, Андрій Дмитрієв – 1,1%, Сергій Черечень – 0,9%. Проти всіх, за даними екзит-полу, проголосували 9,2% виборців.

  Опитування проводилося на 320 дільницях країни. Виборцям пропонували пройти анонімне опитування, де вказати, за кого вони проголосували. Взяти в ньому участь погодилися 67,6%, відмовилися від відповіді – відповідно 32,4%. В опитуванні, замовленому телерадіокомпанією "Мир", взяли участь понад 12 тис. осіб.

  Водночас, за словами незалежних спостерігачів, явка на деяких виборчих дільницях – вже перевищила 100%. Про це повідомляє видання TUT.BY. Зазначається про можливе перевищення максимальної явки на дільницях для голосування №21 і №22 в Мінську, розташованих у гімназії №43.

  У списках виборців там загалом значаться 5,8 тис. осіб. На достроковому голосуванні до них прийшли 2 тис. осіб. У основний день голосування, 9 серпня, за підрахунками спостерігачів ще до 18-ї години до будівлі гімназії вже зайшло близько 3,8 тис. людей. А в черзі з охочих проголосувати, яка розтяглася на кілометр, у цей час стояли ще кілька сотень білорусів. Тож явка, очевидно, вже повинна була перевищити 100%.

  У виборчій комісії дільниці № 22 відмовилися це коментувати.

  Як повідомляв 5.UA, представниця виборчого штабу головної суперниці Лукашенка виїхала з Білорусі до Москви.

  Попередній матеріал
  Представниця виборчого штабу головної суперниці Лукашенка виїхала з Білорусі до Москви
  Наступний матеріал
  Шмигаль: Стратегія деокупації Криму є – але це державна таємниця
  Loading...