5.ua

Натовп у Вашингтоні зламав загорожу біля меморіалу ветеранам Другої світової війни

  Натовп у Вашингтоні зламав загорожу біля меморіалу ветеранам Другої світової війни. Так люди висловили незгоду із закриттям пам'ятки на час бюджетної кризи у США.

   В акції взяли участь десятки протестувальників із різних куточків країни, а також відомі республіканці. Зокрема, колишня губернаторша Аляски Сара Пейлін і нова зірка консерваторів - сенатор Тед Крус. Згодом юрба рушила до Білого дому, деякі протестувальники спробували навіть зламати паркан біля резиденції американського президента. Їх відтіснили спецпризначенці. Нагадаємо, від 1 жовтня у Сполучених Штатах призупинилося фінансування бюджетної сфери. Республіканці вимагають, щоби Барак Обама переніс запровадження медичної реформи на 2 роки та відмовляються ухвалювати кошторис. Глава Світового банку вже попередив американську владу: бюджет США має бути прийнятий до четверга, інакше загрожує дефолт. 

  Мері Олвін, протестувальниця: «Я прийшла підтримати наших ветеранів, вони повинні мати вільний доступ до меморіалу. Від них не можна перекрити барикадами те, що їм належить, за що вони боролися і віддали життя».

  Попередній матеріал
  На Вінниччині у пасажирському потязі знайшли міну часів війни
  Наступний матеріал
  Янукович підписав указ про останній призов і перехід на контрактну армію [відео]