5.ua

Янукович підписав указ про останній призов і перехід на контрактну армію [відео]

  Указ про останній призов і перехід на контрактну армію підписав президент. Відтепер на строкову службу набиратимуть лише до внутрішніх військ. Тим часом у Криму сьогодні попрощалися з останніми моряками-призовниками.

   У Севастополі урочисто звільнили у запас 625 моряків. Із них залишились на контрактну основу служби лише 27-ро. На флоті кажуть, екіпажі усіх кораблів укомплектовані на усі сто відсотків. Таким чином, ВМС стали першими військами, що повністю перейшли на службу за контрактом. У навчальному центрі військово-морських сил уже готують нові учбові програми: якщо раніше матроси навчалися 4 місяці, а потому 8 місяців служили на флоті, то нині навчання розтягнули на кілька етапів. 

  Андрій Соловьйов: Військовослужбовець строкової служби ВМС України: «На контракте тут нормально парням будет, они зарплату будут достойную получать на флоте, всё у них хорошо будет».

  Павло Білан, начальник циклової комісії військово-спеціальних дисциплін 191-го навчального центра: «Система обучения после перехода на контракт станет многоуровневой. Матрос должен будет приходить сюда после какого-то периода пребывания на кораблях и повышать свой уровень квалификации. Более сложные задачи перед ним будут ставиться, приходит на корабли новая техника, новое оборудование, это всё будет включено в процесс обучения».

   

  Попередній матеріал
  Натовп у Вашингтоні зламав загорожу біля меморіалу ветеранам Другої світової війни
  Наступний матеріал
  Синоптики обіцяють в Україні похолодання