5.ua

НАТО підтверджує факт вторгнення російської бронетехніки до України

  Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен у п'ятницю, 15 серпня, заявив, що колона бронетехніки з Росії в'їхала на територію України.


  Про це повідомляє Deutsche Welle із посиланням на агентство Reuters.

  За його словами, минулої ночі НАТО спостерігало порушення українського кордону військової автоколоною. Генсек НАТО не став класифікувати порушення кордону як напад Росії на Україну, відзначає агентство. "Це підтверджує той факт, що ми бачимо постійний приплив зброї та бійців з Росії на схід України", – заявив Расмуссен. Генсек НАТО також відзначив, що вторгнення бронетехніки недвозначно демонструє, що Росія продовжує дестабілізувати Східну Україну.

  Росія сприяла загостренню конфлікту на Україну, хоча на словах і закликала до його деескалації, заявила офіційний представник Північноатлантичного альянсу Оана Лунгеску. "Росії необхідно відвести свої війська, зупинити поставки зброї і бойовиків через кордон з Україною, припинити підтримку сепаратистів і вступити у відкритий і чесний діалог з Україною", – підкреслила Лунгеску.

  На власні очі бронетехніку бачили репортери двох британських видань – Guardian та Telegraph. За їхніми словами, спершу машини супроводжували гуманітарний конвой, а потому відділилися й окремо увійшли до України. Нарахували журналісти 23 одиниці військової техніки – мова йде про БТР-и.

  Попередній матеріал
  Ескалації конфлікту довкола російської "гуманітарки" вдалось уникнути - Порошенко
  Наступний матеріал
  До зони АТО виїхав зведений загін полтавських міліціонерів
  Теги:
  Loading...