5.ua

Ескалації конфлікту довкола російської "гуманітарки" вдалось уникнути - Порошенко

  Україні вдалося уникнути ескалації конфлікту довкола "гуманітарного вантажу" з Росії завдяки допомозі світової спільноти. Про це Президент заявив під час зустрічі з військовиками, яких звільнили з полону.


  Він акцентував увагу на гуманітарній допомозі, яку сама Україна надає своїм східним регіонам. "Ми сьогодні підготували гуманітарний вантаж. Ми вступили у контакт з Міжнародним комітетом Червоного хреста, який приймає гуманітарну допомогу і забезпечує, щоб мешканці Луганська, і не лише цього міста, отримали продукти, медикаменти, генератори для постачання енергетики тощо. Ми хочемо, щоб всі люди, які страждають від терористичної діяльності так званих "ДНР" та "ЛНР", повернулися до нормального життя", – запевнив Петро Порошенко.

  Нагадаємо, до Лисичанська Луганської області уже прибула гуманітарна колона з Києва.

  Тим часом, у Сєвєродонецьку вже зустріли машини, що вирушили із Дніпропетровська. Їх продовжують розвантажувати. Мішки з харчами складують до спеціальних приміщень. Заносять туди і товари першої потреби, серед яких мийні засоби та речі особистої гігієни. Борошно зберігатимуть в окремому складі, оскільки воно потребує спеціального температурного режиму. Розвантажують за допомогою спеціальної техніки – автокарів. Доки вантаж не передадуть представникам Червоного хреста – його посилено охоронятимуть.

  Тим часом у Старобільську з автівок уже перемістили на склад харчі, медикаменти та речі першої потреби, що їх доправили з Харкова. Представники Червоного хреста вже оглянули вантаж і тепер доправлятимуть його для мешканців Сходу. Для розробки маршруту їм знадобиться щонайменше день.

  Попередній матеріал
  Польща вимагає зміцнення сил НАТО на сході Європи
  Наступний матеріал
  НАТО підтверджує факт вторгнення російської бронетехніки до України
  Loading...