5.ua

НАТО обіцяє Україні всебічну підтримку і допомогу

  Суверенна, незалежна і стабільна Україна – це ключ до безпеки в Євроатлантичному регіоні. Таку узгоджену заяву під час зустрічі в Брюсселі ухвалили міністри оборони країн-членів НАТО.

  Велика Британія окремо наголосила, що має повну інформацію про останні маневри російської армії й закликала інші держави не загрожувати цілісності України.

  Велика Британія уважно стежить за всіма переміщеннями російських військ, і Лондон не допустить військової інтервенції проти України. Про це заявив міністр оборони Великої Британії Філіпп Хеммонд відразу після початку зустрічі чільників збройних сил країн-членів НАТО у Брюсселі.

  Філіпп Хеммонд, міністр оборони Великої Британії: «Ми збираємо і вивчаємо необхідну інформацію про активність російських військ у регіоні. Закликаємо всі зацікавлені сторони дати можливість українському народу самому владнати внутрішні розбіжності і визначити спільне майбутнє без зовнішнього втручання».

  Північноатлантичний альянс допоможе Україні провести реформи, необхідні для отримання фінансової допомоги. НАТО готовий надати Києву й підтримку в інших галузях, щодо яких звернеться український уряд. Про це, порадившись із міністрами оборони країн-членів військового блоку, заявив генеральний секретар Альянсу, Андерс Фог Расмуссен.

  Андерс Фог Расмуссен, генеральний секретар НАТО: «Україна – близький партнер НАТО. У нас є довга історія успішної співпраці. Запевняю, Північно-Атлантичний альянс – щирий друг Києва. Ми готові надати Україні всю необхідну підтримку для проведення демократичних реформ».

  Саміт НАТО в Брюсселі триватиме два дні. Крім українського питання, на зустрічі чільників збройних сил країн-членів військового блоку обговорюють виведення сил міжнародної коаліції з Афганістану.

  Олександр Войтко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Мітинг і масова бійка у Сімферополі – хронологія подій
  Наступний матеріал
  Суд дозволив заґратувати Януковича і Захарченка – якщо знайдуть
  Теги:
  Loading...