5.ua

НАТО не хоче постачати Україні летальну зброю - Коморовський

  У НАТО поки готові постачати Україні лише нелетальну зброю. Про таке в інтерв’ю каналу TVN24 розповів президент Польщі Броніслав Коморовський.


  Саме про таку допомогу йшлося на саміті НАТО минулого тижня, наголосив польський очільник. Втім, він не виключив, що у майбутньому це може змінитися, і наголосив: під час дискусій на саміті Альянсу представники Польщі були серед держав, які виступали за більш потужну підтримку України у конфлікті з Росією. За словами Коморовського, Україна може розраховувати на політичну підтримку західних держав, зокрема – новими санкціями проти агресора. Ефект від таких санкцій Росія відчує на собі дуже швидко, зазначив польський керманич.

  "Це не просто питання, чи будуть росіяни їсти наші яблука чи ні, але й чи матимуть вони доступ до нових технологій, кредитів, без яких економіка Росії не буде розвиватися. Негативні наслідки санкцій для російської економіки – це лише питання часу. Роль Західного світу полягає в тому, щоб Росія знала, що вона платитиме ціну за свої дії. Це буде ціна у вигляді повільного економічного зростання, політичної ізоляції, а не тільки кількості солдатів, загиблих у війні", – вважає президент Польщі.

  Напередодні ж міністр оборони Польщі Томаш Сємоняк заявив: Польща самотужки готова продавати зброю Україні, якщо вона звернеться з таким проханням.
  Попередній матеріал
  Опубліковано перші висновки щодо причин катастрофи "Боїнга" на Донбасі
  Наступний матеріал
  Російські терористи атакують українські блокпости на Донеччині - штаб АТО
  Теги:
  Loading...