5.ua

Російські терористи атакують українські блокпости на Донеччині - штаб АТО

  Терористи продовжують обстріли позицій сил АТО, незважаючи на оголошення перемир’я. Про це повідомили у прес-центрі штабу Антитерористичної операції.


  Зокрема, вогонь відкривали поблизу населених пунктів Родникове, Докучаєвськ, Тоненьке, Дебальцеве та в районі аеропорту Донецька.

  Речник інформаційного штабу АТО Олексій Дмитрашківський зазначив: "Ніч з 8-го на 9-те вересня минула без втрат. Збройні сили України утримують встановлені раніше позиції, без порушення домовленості про невідкриття вогню. Разом з тим, продовжуються обстріли позицій блокпостів сил АТО. Зокрема, терористи провели обстріли позицій наших військ неподалік населених пунктів Родникове, Докучаєвськ, Тоненьке, Дебальцеве. Також 4 рази із застосуванням мінометів та установок "Град" був обстріляний аеродром "Донецьк"".

  Водночас, як розповів "5-му каналу" Олексій Дмитрашківський, без обстрілів та терактів минула ніч в околицях Маріуполя. Принаймні, місцева влада не повідомляє про жодні випадки конфліктів або ж нападів за участі терористів.

  У тому, що перемир'я для російських агресорів існує лише на папері переконались і журналісти "5 каналу".
  Попередній матеріал
  НАТО не хоче постачати Україні летальну зброю - Коморовський
  Наступний матеріал
  Вночі російські терористи обстріляли школу та житлові будинки в Донецьку
  Теги:
  Loading...