НАТО готове захистити бранців з "Фаїни"

  Якщо з`явиться найменша реальна загроза екіпажу українського корабля Фаіна - бойові фрегати НАТО готові провести військову операцію зі звільення.
  Саме сьогодні спливає термін останнього ультиматуму сомалійський піратів, які тримають в заручниках біля берегів Сомалі український корабель.

  В Раді нацбезпеки та оборони України закликають не нагнітати паніки. Там запевняють -  усі заручники живі -здорові, забезпечені харчами, водою та пальним. 

  Сомалійські пірати захопили "Фаїну" 25 вересня. У полоні - 17 українців, двоє росіян та латвієць. За різними даними, пірати вимагають від 8 до 20 мільйонів доларів викупу.

  І звістка від ще одного сомалійського бранця з іншого корабля - грецького "Капітан Стефанос". Вперше з моменту захоплення, зміг вийти на зв`язок українець Олександр Заворотнюк. Він подзвонив до своєї мами.  Більше місяця 21-річний моряк перебуває на захопленому корсарами судні разом із 17-ма філіпінцями та одним китайцем. За його словами, члени екіпажу почуваються не дуже добре, але їжі мають вдосталь.
  Попередній матеріал
  Указ про оголошення дострокових виборів - знову в дії (репортаж)
  Наступний матеріал
  До 160 зросла кількість жертв землетрусу у Пакистані
  Теги:
  Loading...