Напруження між Сеулом та Пхеньяном досягнуло критичної точки

  Мир на Корейському півострові - висить на волосині. Так оцінюють ситуацію у регіоні дипломати ООН. Китай заявив, що докладе усіх зусиль, щоби пом`якшити напруження між Сеулом та Пхеньяном.

  Збройні сили Південної Кореї почали артилерійські навчання поблизу морського кордону з КНДР. Марневри проводять неподалік острова Йонпхендо. Мешканцям цього та чотирьох інших прикордонних островів вже наказали евакуюватися до бомбосховищ. Нагадаємо, наприкінці листопада військові КНДР обстріляли Йонпхендо. Тоді загинуло четверо громадян південної Кореї. Пхеньян заявив, що обстріл був відповіддю на чергові військові вправи Сеула. Якщо Південна Корея не відмовиться від нинішніх військових навчань, Пхеньян загрожує новим потужним ударом.

  Військовий: "Увага, сьогодні відбудуться військові вчення артилерії на острові Йонпхендо. Усім мешканцям острова наказано негайно евакуюватися до найближчого сховища і виконувати подальші рекомендації військових та поліції".

  Житель Південна Корея: "Я зараз почуваюся так само, як 23 листопада, коли нас обстріляли вперше. Змішані і неприємні емоції".

  Попередній матеріал
  У "Борисполі" скасовано один рейс
  Наступний матеріал
  Кількість жертв вибуху на нафтопроводі в Мексиці зросла до 28 чоловік
  Теги: