Найпопулярніші подарунки для жінок на новорічні свята - парфуми

  Одним з найпопулярніших подарунків для жінок на новорічні свята - були і залишаються - парфуми. Беззаперечний лідер у ароматному бізнесі - легендарний аромат Шанель №5. І це попри досить високу ціну: українці платять за 50 мілілітрів парфюму до 900 гривень. Про причини світової популярності цих парфумів - у наступному сюжеті.

  Шанель №5 - аромат-легенда. За статистикою виробника, кожні 55 секунд у світі продається флакончик цих парфумів. Для їх виготовлення - використовують масла троянди та жасмину - найдорожчі інгрідієнти у парфюмерному бізнесі. Сировину збирають на квіткових плантаціях у місті Грасс, на півдні Франції. Їхні власники - родина Мюль - впродовж останніх 20 років працюють лише з заводами Шанель.

  Жозе Мюль, власник трояндової плантації: "Компанія Шанель працює лише з нами і ніколи не використовувала для парфумів Шанель №5 інших троянд. Адже якщо змінити хоч одну ноту у рецептурі - означає змінити увесь аромат".

  Зібрані квіти - перевозять до спеціального заводу, який переробляє сировину на ароматні олії. До них - додаються штучні хімічні сполуки. А потому - розлитий у традиційні квадратні флакони парфюм - потрапляє на прилавки крамниць усього світу.

  Жак Польє, "ніс" Шанель: "Головна ідея Шанель -  створити аромат, який запам`ятається. Ми не віримо у швидкоплинність моди. Є речі, які ніколи не втрачають популярності".

  Софі Верже, голова прес-служби шанель: "Зараз назва Шанель №5 - добре відома, її знають у всьому світі. А історія назви - проста: цей аромат був п`ятим з запропонованих на розгляд Коко Шанель".

  Шанель №5 - створив парфюмер Ернест Бо, ще у 20-х роках минулого столітття. Тоді Коко Шанель попросила його придумати комбінацію запахів, що відтворювали б суть справжньої Жінки. З тих пір обличчями парфюму - побували багато відомих представниць прекрасної статі, зокрема акторки Катрін Деньов та Ніколь Кідман. І навіть легендарна Мерилін Монро у одному зі своїх інтерв"ю зізналася: єдине, що вона має на собі, коли йде у ліжко - це кілька крапель Шанель №5. Тож виробники впевнеі: аромат Шанель - витримав випробування часом.

  Олена Хоменко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  FIFA створить антикорупційний комітет
  Наступний матеріал
  Естонці звикають до нової валюти
  Теги: