Найбільші профіспілки Греції оголосили дводобовий загальнонаціональний страйк

  Греція протестує. Найбільші профіспілки країни оголосили дводобовий загальнонаціональний страйк. Так вони відреагували на нові заходи економії, заплановані чинною владою.

  Масштабні акції протесту - почалися напередодні. Тисячі людей вийшли на вулиці після того, як - лідери трьох грецьких партій домовилися з представниками ЄС, МВФ та Європейського центробанку щодо фіндопомоги. Європа пообіцяла Афінам черговий транш кредиту  - в обмін на нову програму масштабних заощаджень. Зекономити грецька влада планує - понад триста мільйонів євро. Для цього - скоротять 15 тисяч держслужбовців і знизять мінімальну зарплату  - на понад 20 відсотків. Ухвалити ці реформи парламент має вже у неділю.

  Василіс Папаскевопулос, протестувальник: "Рішення і дії чинної влади - підштовхують простих робітників до прірви. Це бачить кожен з нас. Звісно, наші політики і члени так званої Трійки уже домовилися між собою, але це не означає, що ми мусимо підтримувати їхнєі рішення".

  Спірос Альванос, протестувальник: "Те, що запланували можновладці - вдарить по усіх нас, перетворить робітників на жебраків. А найгірше, що усі досігнуті домовленості нашої влади та Європи - не вирішать проблем Греції. Вони лише зроблять багатих ще багатшими, а бідних - ще біднішими". 

  Попередній матеріал
  У спробі державного заколоту звинувачують Джиоєву
  Наступний матеріал
  На яскраве видовище перетворили акцію проти кориди у Колумбії
  Теги: