Нагороду Гільдії режисерів Америки отримав Том Хупер

  Престижна премія Гільдії режисерів Америки - диск із позолотою - дістався Тому Хуперу. Саме його роботу "Король говорить" - відзначили найвищою нагородою.
  Хупер обійшов таких режисерів  як Дарен Аронофскі, який зняв "Чорного лебедя", Девіда Фінчера, який нещодавно отримав чотири золоті глобуси за "Соцільну мережу", Крістофера Нолана зі стрічкою "Початок" і Девіда Рассела, номінованого за фільм "Боєць". Цією перемогою Хупер зробив серйозну заявку на найпочесніший у світі  кінотрофей - Оскар. Позаяк, думка американськмих режисерів здебільшого збігається із оцінкою членів американської академії кіномистецтв, яка присуджує Оскара. Загалом стрічка Хупера "Король говорить " претендує на дванадцять Оскарів. Церемонія вручення відбудеться 27-го лютого.

  Том Хупер, режисер: "О, Боже. Ви знаєте, перед церемонією я навіть перепрошував у свого батька за те, що не виборю цієї нагороди. Проте, я помилявся. Я стою тут у ролі переможця. Це така велика честь для мене - бути визнаним найкращими кіномитцями. Я б не здобув премії, якби не моя команда, яка працювала над фільмом "Король говорить".
  Попередній матеріал
  Єгипет: у сутичках загинули 150 людей [репортаж]
  Наступний матеріал
  Суд визначить, чи було вбивство Гонгадзе замовним
  Теги: