Нафтові королі збираються на конференцію

  Нафтові королі збираються на конференцію у Саудівську Аравію. Представники трьох десятків держав, семи міжнародних організацій та двадцяти п`яти провідних нафтових компаній світу приїхали до міста Джидда - поговорити про ціни на нафту.
  Ініціював форум король Саудівської Аравії після того, як ціна за барель чорного золота подолала історичний максимум у майже сто сорок доларів. Імовірно, що у Джидді вдасться підписати комюніке, яке закликатиме стабілізувати ринок енергоносіїв. Одним із заходів може стати збільшення видобутку нафти.

  Втім, аналітики скептично ставляться до такої ідеї. Щодня у світі видобувають вісімдесят мільйонів барелів нафти і навряд чи цей показник можна суттєво збільшити. Епоха дешевої нафти вже позаду - кажуть аналітики, а світовій економіці слід готуватися до ціни у півтори сотні доларів за барель.

  Здорожчанню нафти, на думку країн-експортерів, сприяють -  прив`язка до долара, який знецінюється, спекуляції на ринку, високі податки на продаж бензину та напружена ситуація на Близькому Сході.
  Попередній матеріал
  В Іраку смертниця підірвала себе - 13 людей загинули
  Наступний матеріал
  Потап та Каменських і Козловський хочуть їхати на Євробачення
  Теги:
  Loading...