Потап та Каменських і Козловський хочуть їхати на Євробачення

  Діма Білан ще не закінчив святкувати перемогу на Євробаченні, а в Україні вже активно самовисуваються численні претенденти на наступний конкурс, який відбудеться у Москві. Серед найперших охочих представляти Україну - Віталій Козловський та дует Каменських з Потапом.
  Першим про бажання взяти участь в "Євробаченні-2009" заявив Віталій Козловський. Він уже кілька місяців збирає ідеї для конкурсної пісні, шоу та піар-кампанії. Співак переконаний, що вже досяг того рівня, коли країні буде не соромно за його виступ.

  Віталій Козловський, співак: "Є велике бажання, велика мета прийняти участь у цьому конкурсі, представити гідно свою державу, і більше того, я готовий до цього, я хочу цього. Дуже хочу".

  На п`яти Козловському готові наступити - Потап і Настя Каменських. Дует щойно повернувся з Росії з черговою нагородою, цього разу він переміг у номінації прорив року російського МУЗ-ТВ. І тепер співаки розмірковують як вразити Європу. Настя і Потап хочуть представляти лише Україну, тому відмовилися виступати від Росії цьогоріч у Сербії.

  Настя Каменських, співачка: "Достаточно большое количество звезд и артистов, которые расстроились, что не мы поехали. Чего бы нам от Росии собственно? Но они вот так захотели. Им это интерестно.Я вам скажу, что и люди полюбили нас там, и какая-то часто хотела чтоба мы поехали. Но мне больше импонирует моя страна и я бы хотела от своей страны поехать".

  Потап, співак: "Круто, если нас возьмут! Мы будем выступать, мы подготовим хит. Не знаю - возьмут ли нас или нет в первую 10-ку, выиграем мы его или нет".

  Хто би не поїхав наступного року представляти Україну на Євробачення, кандидатура має бути не гіршою, аніж попередники. За 6 років участі у пісенному конкурсі Україна має одне золото від Руслани, 2 срібла від Вєрки Сердючки та Ані Лорак, та сьому сходинку від Тіни Кароль. А от чоловіки-українці, які брали участь у конкурсі - Олександр Пономарьов та "Ґринджоли" можуть похвалитися відповідно 14 і 20 місцями.

  Олена Халік, Андрій Верстюк, 5 канал
  Попередній матеріал
  Нафтові королі збираються на конференцію
  Наступний матеріал
  Українські молокозаводи перевірять інспектори з ЄС
  Теги:
  Loading...