"Газпром"
"Газпром" Shutterstock

"Нафтогаз" показав масштабний викид на станції "Газпрому", зафіксований з космосу

  Читайте по-русски
  Швидкість витоку метану на газопроводі становила 164 тонни на годину

  Під час ремонтних робіт у районі компресорної станції російського "Газпрому" в Нижньогородській області стався масштабний викид метану.

  Про це повідомили в "Нафтогазі", посилаючись на дані із супутників Європейського космічного агентства.

  "На фото – зафіксований з космосу викид метану на газопроводі "Газпрому". Тобто результат ремонтних робіт російського газопроводу побачили з космосу. Страшно уявити наслідки подібних ремонтів під водою. Балтійським тюленям таки є про що хвилюватися", – йдеться у повідомленні.

  Згідно з аналізом даних з європейських супутників, проведеного геоаналітичною компанією Kayrros SAS, швидкість витоку метану на газопроводі становила 164 тонни на годину.

  Як повідомляв 5.UA, 27 вересня 2021 року Угорщина та Росія підписали контракт про постачання блакитного палива в обхід України – 4,5 млрд кубометрів газу. Офіційний Київ гостро розкритикував за це Будапешт. Там у відповідь назвали це "втручанням у внутрішню енергетичну політику". І пообіцяли надалі блокувати вступ України до НАТО. Угода передбачає постачання 3,5 млрд кубометрів газу через територію Сербії, а ще мільярд кубометрів – через Австрію. Контракт діятиме 15 років.

  Попередній матеріал
  Бундестаг Німеччини очолила жінка: подробиці
  Наступний матеріал
  Мустафу Джемілєва пропонують висунути на Нобелівську премію миру
  Loading...