На "Євробаченні-2010" провели репетицію (відео)

  До першого півфіналу Євробачення готується Осло. Там відбулися репетиції учасників від Албанії, Македонії, Литви та Вірменії. На великій сцені вони зустрінуться наступного вівторка.

  Албанська співачка Юліана потрапила на "Євробачення" із третьої спроби. Привезла - мелодійну пісню про щасливе кохання.

  Юліана Паша, співачка із Албанії: "Моя пісня про любов. Про спільне життя із коханою людиною. Я хотіла би заспівати її рідною албанською мовою, але обрала англійську - щоби більше людей зрозуміли".

  Конкурент Юліани із сусідньої Македонії теж заспівав про кохання, але - нещасливе. Він - намагється втекти від нелюбої дівчини, і - йому це вдається.

  Гоко Танескі, учасник від Македонії: "Моя пісня - про дівчину, від якої я хочу втекти. І у мене на це є сили".

  Силі духу  та любові присвячений виступ і вірменської співачки Єви Рівас. Але любові не до людини, а до Батьківщини. Справжнє ім"я дівчини - Валерія і народилася вона у Росії. Згодом - повернулася до коріння, про що й вирішила заспівати у Осло.

  Єва Рівас, Вірменія: "Моя пісня про любов до батьківщини, про повернення до витоків. Дуже складна і особиста історія, важко описати у двох словах".

  Про рідні землі і особисті переживання заспівали і литовці. Гурт "Інкульто" вшанував не лише свою Батьківщину, а й усю Східну Європу. У жартівливій пісні хлопці нагадують сусідам про "пережиті дві світові війни та комунізм" та про заробітчан, що "будують і прибирають на заході".

  Юргіс Дідзіуліс, соліст гурту Inculto (Литва): "Пісня.. Здається, я був вдома, і думав про речі, що об`єднують усіх східноєвропейців. Потім разом з хлопцями ми створили пісню. десь за тиждень все було готово".

  Політична сатира не зворушила норвезьких критиків і поки що вони не обіцяють литовцям перемогу. Втім, вони - не втрачають надії. Кажуть, свого часу і в успіх Сердючки не вірили.

  На велику сцену учаснику першого півфіналу - із 17-ти країн - вийдуть наступного вівторка. За два дні потому - в четвер - відбудеться другий півфінал, в якому братиме участь українка Альоша.

  Ксенія Новікова, 5 канал

  Попередній матеріал
  Місцеві вибори. Коли відбудуться і за якою системою? (відео)
  Наступний матеріал
  У Віслі в Варшаві вода піднялася вже на 8 метрів
  Теги: