На виборах в Іспанії перемогла консервативна опозиція

  Іспанська опозиція здобула перемогу на регіональних та муніципальних виборах. Консервативна Народна партія отримала близько 40 відсотків голосів. За партію влади - Соціалістичну - проголосували на 10 відсотків менше.

  Перемогу опозиції передбачали аналітики. Соціалісти втратили довіру виборців через неспроможність упоратися із економічною кризою. Рівень безробіття в Іспанії - найвищий у Євросоюзі, роботи не має кожен п`ятий. Багатотисячні народні виступи проти політики економії уряду та безробіття - тривають по всій Іспанії вже понад тиждень. У Мадриді мітингувальники облаштували наметове містечко на одній з площ столиці. Радикально налаштовані маніфестанти закликали людей до зміни політичної системи та бойкоту місцевих виборів.

  Еліас, протестувальник: "Я знав, що наші протести навряд чи сильно вплинуть на результати виборів - люди і без того голосували б за опозицію. Але у країні потрібні зміни у багатьох галузях - у уряді, у банківській сфері. Не можна допускати, щоби народ і надалі страждав".

  Попередній матеріал
  Завершився Каннський кінофестиваль
  Наступний матеріал
  Донецькі студенти перетворили старий "Запорожець" на гоночне авто
  Теги:
  Loading...