Василь Омелянович
Василь Омелянович 5 канал

На українській станції "Академік Вернадський" в Антарктиді експедитор наклав на себе руки – що відомо

Читайте по-русски
Колеги знали його як виважену та добру людину, справжнього професіонала

Загинув учасник української експедиції на станції "Академік Вернадський". Таке сталося вперше за час українських досліджень. Про це повідомляють на сторінці Національного антарктичного наукового центру.

Загиблим є 35-річний кухар експедиції Василь Омелянович. Колеги знали його як виважену та добру людину, справжнього професіонала. Утім за словами колег, він завжди залишався дещо осторонь.

Як повідомив керівник Антарктичної експедиції Євген Дикий, Василь Омелянович скоїв самогубство. Він також додав, що найближчим часом вирішуватиметься питання доставки тіла в Україну.

"Усі ми знали Василя як дуже спокійну, виважену та добру людину, справжнього професіонала. Це була вже п'ята його експедиція на станцію "Академік Вернадський". Зараз ми з'ясовуємо всі обставини смерті, попередньо відомо, що він наклав на себе руки через особисті проблеми. На жаль, всі ми живі люди, і ніхто наперед не знає, що для кого стане останньою краплею чи "соломинкою, яка зламала спину". Вирішуватиметься питання доставки тіла в Україну. Обов'язки кухаря на станції наразі по черзі виконуватимуть усі інші учасники експедиції", – повідомив керівник Національного антарктичного наукового центру МОН Євген Дикий.

Обов'язки кухаря на станції наразі по черзі виконують усі інші учасники експедиції.

Нагадаємо, 21 квітня 25-та Українська антарктична експедиція прибула на станцію "Академік Вернадський". Дорога була довгою і складною, утім наші полярники таки подолали останній відрізок шляху, і вже прибули на острів Галіндез.

Попередній матеріал
"Карантинне" 9 травня: як у Києві відзначають День перемоги над нацизмом
Наступний матеріал
Попри коронавірус: як у Мінську пройшов парад до Дня перемоги над нацизмом
Loading...