На територію Сирії ввели британських та катарських спецпризначенців

  На територію Сирії ввели британських та катарських спецпризначенців. Про це повідомляють ізраїльські ЗМІ, посилаючись на поінформовані джерела. Бійці перебувають біля Хомса, який у четвер знову обстріляли.

  Близько сотні людей загинули внаслідок останнього бомбардування міста Хомс. Про це повідомляють опозиційні сили. Влада ж каже, що повстанці вбили кількадесят сирійських солдатів і ввела у Хомс важку техніку. Сусідня Туреччина запропонувала притулок постраждалим від бомбардувань.

  Назмі Ертан, Голова Турецької команди Червоного Півмісяця: "Зараз у нашому таборі - тисяча сімсот п’ятдесят сирійців. Ми допомагаємо їм провізією та медикаментами".

  Ахмет Давітоглу, міністр закордонних справ Туреччини: "Ми з радістю приймаємо усіх наших сирійських братів та сестер. До нас вже приїхало дванадцять тисяч".

  ООН закликає міжнародну спільноту негайно втрутитися у ситуацію, щоби захистити мирне населення. Президент Сирії Башар Асад каже, що готовий домовлятися з опозицією. На цьому наполягає і Росія. Утім Білий Дім вважає, переговори проводити запізно. Євросоюз пообіцяв посилити економічні санкції щодо Сирії. А Німеччина депортувала чотирьох сирійськіх дипломатів за підозрою у шпигунстві.

  Гідо Вестервелле, міністр закордонних справ Німеччини: "Четверо сирійських дипломатів мають залишити країну упродовж трьох діб. Я не вдаватимуся у деталі депортування, але вони безсумнівно пов’язані з ситуацією в Сирії".

  Наступного тижня Ліга Арабських Держав має розглянути нову резолюцію щодо конфлікту. Вона передбачає негайне припинення вогню та поновлення спостережної  місії. Вона працюватиме у новому форматі та включатиме і міжнародних представників. Росія вже погодилася на такі умови.

  "5 канал"

  Попередній матеріал
  Інавгурація невизнаного президента зірвалася у Південній Осетії
  Наступний матеріал
  Стартує один з найвпливовіших кінофорумів світу
  Теги: