На світових фондових біржах - значне зростання котирувань

  Значне зростання котирувань на світових фондових біржах. Паніка припинилася після того, як уряди країн єворозони оголосили план порятунку своїх фінансових систем.
  У США три головні біржові індекси зросли більш як на 11 відсотків. Значне зростання відбулося і на біржах Франції та Німеччини. У Великій Британії воно становить 8 відсотків. Азійські ринки відкрилися так само активним зростанням котирувань, цю тенденцію підхопили і російські біржі.

  Позитивні зрушення спостергаються вже другий день поспіль після рекордних втрат минулого тижня. Небезпека колапсу глобальної фінансової системи відступила, проте істотне сповільнення економічної активності дуже вірогідне - вважають біржеві аналітики.

  Девід Кебл, біржовий аналітик: "Гроші повертаються на ринок, до людей повертається впевненість. Зараз ми ведемо торги виключно зі сподіванням, що все буде гаразд. А не тому, що справи поліпшуються. Рішення урядів дасть результат лише за кілька тижнів".

  Дірк Мюллер, біржовий аналітик: "Ми знову маємо гарний день. Останім часом у нас було багато історичних днів - історичне падіння на 25 відсотків минулого тижня, історичне зростання на 10-11 відсотків учора. Треба насолоджуватися цим, доки є можливість. Не думаю, що це триватиме довго".
  Попередній матеріал
  У полоненого екіпажа "Фаїни" їжі і води - на 5 днів,- Карпачова
  Наступний матеріал
  В Криму сталася бійка між прихильниками та противниками УПА
  Теги:
  Loading...