На півночі Італії зберігається загроза нових землетрусів

  Близько трьох тисяч людей провели ніч у наметах, автомобілях і тимчасових таборах на півночі Італії. Вони бояться повертатися до своїх домівок через загрозу нових землетрусів. Низка поштовхів магнітудою 6 сталася в регіоні напередодні. Тоді загинули 7 людей, більше півсотні - зазнали поранень.

  Сьомою жертвою італійського землетрусу стала вісімдесятишестирічна Анна Абеті - внаслідок поштовхів у неї стався інсульт. Лікарі всю ніч боролися за її життя, але врятувати не змогли. Інша довгожителька померла на півночі країни напередодні. Під час землетрусу на стошестирічну жінку зі стелі впала балка. Місцеві представники Міністерства з надзвичайних ситуацій відселяють людей з пошкоджених будівель й не радять їм повертатися до помешкань упродовж кількох наступних днів.

  Карло Тассі, директор департаменту з надзвичайних ситуацій Модени: "Ми евакуювали пацієнтів кількох шпиталів і мешканців історичного центру. Землетрус значно пошкодив ці будівлі. Перебувати там небезпечно. Тож, поліція оточила постраждалі від поштовхів квартали. Охорону знімуть лише після ретельного огляду приміщень".

  Уряд Італії терміново розгортає наметові містечка для постраждалих. Там їх забезпечують одягом, питною водою та гарячою їжею. Проте через брак місць, багато хто ночував у машинах або й просто неба.

  Постраждалий: "Ми спали в машині, тому що боїмося повертатися до будинку. Було багато повторних поштовхів. Краще перечекати деякий час на вулиці. Цей трагічний день ми запам`ятаємо назавжди".

  Через землетрус прем`єр-міністр Італії Маріо Монті скоротив візит до Сполучених Штатів. Він повідомив, що уряд запровадить в країні надзвичайний стан. Це допоможе швидше провести відновлювальні роботи в постраждалому регіоні та виділити більше грошей для компенсацій.

  Олександр Войтко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Аварія літака у Боснії - 5 загиблих
  Наступний матеріал
  На президентських виборах у Сербії неочікувано перемагає кандидат-націоналіст
  Теги: