На Кубі відбулися вибори до Національної асамблеї та муніципальних рад

  Вибори до Національної асамблеї та муніципальних рад відбулися на Кубі. Цього року віддати свій голос на дільницю прийшов Фідель Кастро. 86-річний політик уперше з`явився на публіці з жовтня минулого року.

  Попередні три волевиявлення команданте пропустив та надсилав бюлетень - поштою. Вибори відбулися спокійно та за високої явки, що традиційно для країни. За попередніми підрахунками, за кілька годин до закриття дільниць - проголосували вже майже 80 відсотків виборців. Опозиція назвала ці перегони - фарсом, оскільки кількість кандидатів у депутати - дорівнює кількості місць у парламенті. За всю історію виборів на Кубі жодному дисиденту чи опозиціонеру не вдалося провести передвиборну кампанію чи потрапити до національної асамблеї.

  Фідель Кастро, голова Державної Ради Куби (1976 - 2008): "Я вірю в те, що кубинці за натурою - революціонери. Вони пішли на величезні жертви. Мені не треба це доводити, це історія. 50 років американської блокади - і вони нічого не досягли".

  Рамон Варона, пенсіонер: "Я прийшов проголосувати за Фіделя, за Рауля, за кубінську революцію, яка дала мені все, коли я ще був дитиною".

  Попередній матеріал
  Нове українське кіно демонструватимуть на Берлінському кінофестивалі
  Наступний матеріал
  У Лондоні судитимуть чоловіка, що вибіг на площу перед Букінгемським палацом із двома ножами в руках
  Теги:
  Loading...