Нове українське кіно демонструватимуть на Берлінському кінофестивалі

  Класичне та нове українське кіно - в рамках 63-го Берлінського міжнародного кінофестивалю демонструватимуть у Німеччині з 7 по 15 лютого. Однак у конкурсній програмі - жодної стрічки вітчизняного режисера не буде.

  У рамках Берлінале у вітчизняному кінопавільйоні режисерам, акторам, продюсерам, кінокритикам та простим глядачам продемонструють відреставровані стрічки Олександра Довженка, Миколи Шпиковського та Сергія Параджанова. У позаконкурсній програмі - й нові короткометражки. Як повідомили організатори українського павільйону, багато надій вони покладають на співпрацю з прокатниками. Експерти пророкують, що ті можуть зацікавитися показами у кінотеатрах європи українських стрічок: "Параджанов", "Істальгія", "Звичайна справа" та "Іван Сила". Зйомки останнього фільму закінчилися днями. На нього з державного бюджету витратили близько 16 мільйонів гривень.     

  Віктор Андрієнко, режисер фільму "Іван Сила": "На основі того трейлера, що буде показаний, хочеться показати, що щось робиться в Україні і робиться для дітей. Та знайти якісь кошти на промоушен фільму".

  Станіслав Притула, Начальник управління державного регулювання та реалізації кінопроектів Держкіно: "Ми очікуємо що значний інтерес викличуть ті заходи, які будуть проводитися в рамках роботи стенду. Перше показ, - українські фільми 2012-2013 років. Це будуть трейлери, які представлятимуть українські здобутки. Це фільми, які знаходяться на різних стадіях виробництва, або вже створені і вийшли в прокат".  

  Попередній матеріал
  Хоббі–фест відбувся у Вінниці [відео]
  Наступний матеріал
  На Кубі відбулися вибори до Національної асамблеї та муніципальних рад
  Теги:
  Loading...