На Кубі - найбільше похолодання за півстоліття

  Рекордні холоди на Кубі. За даними метеорологів, минулий грудень на Острові Свободи був найхолоднішим за останні півстоліття. Температура повітря там знизилася до 2 градусів за Цельсієм.
  Для мешканців тропічного острова така погода стала справжнім випробуванням, адже більшість населення працює під відкритим небом. А житлові будинки кубинців переважно не пристосовані до опалювального сезону. Синоптики кажуть - причиною небувалих холодів на Кубі є потужний атмосферний  фронт, який прийшов з півночі.

  Хорхе Ернандес, місцевий мешканець: "Нинішня зима - найхолодніша з тих, що я пам`ятаю. Може колись, до мого народження, і бувало холодніше, але на моїй пам`яті ми так мерзнемо вперше".

  Хосе Рубейра, директор метеорологічного інституту: "Це був найхолодніший грудень з 1951 року. Погода однозначно стає все більш і більш екстремальною. І не лише на Кубі. В усьому світі спостерігається все більше ураганів, штормів та інших проявів зміни клімату".

  Одним з проявів екстремальних погодних умов - став сильний снігопад на західному узбережжі США. Він паралізував транспортне сполучення у регіоні. Через сильні сніги дві основні автомагістралі у Північній Аризоні - закрили. Людям, яких негода застала у дорозі, довелося проводити ніч просто у своїх авто. Рух на магістралях частково відновився лише через добу після снігопаду.

  Попередній матеріал
  Віфлеємський вогонь передали львівській громаді [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Греція відгородиться стіною від Туреччини
  Теги: