На Кубі легалізували торгівлю нерухомістю

  Віднині кубинці можуть вільно купувати та продавати нерухомість. Відповідний закон набрав чинності у четвер. Попередня подібна реформа дозволила торгувати автомобілями.

  На закон про нерухомість країна чекала понад 50 років. Досі мешканці могли лише обмінюватися квартирами і будинками - власником нерухомості залишалася держава. Тепер, кожен кубинець може володіти двома помешканнями - для життя та для відпочинку. Виїжджаючи в еміграцію, можна не віддавати житло державі, а продати за ринковою вартістю. За кожну операцію потрібно сплатити податок. Таким чином, Гавана спробує наповнити бюджет, стимулювати будівництво та зменшити проблему житла. За даними уряду, країні бракує півмільйона будинків.

  Пура Кастільйо, будівельник: "Зараз ми можемо отримувати у спадок будинки, або приймати їх від тих хто виїзджає за кордон. Гадаю, ми багато виграємо від цього. Ми дуже щасливі".

  Джулія Ріва де Нейра, пенсіонерка: "Повірю - тільки коли сама побачу. Влада нас постійно дурить. Вони кажуть, що дадуть нам щось, а потім відберуть".

  Попередній матеріал
  Сьогодні стане відомим склад нового кабміну Греції
  Наступний матеріал
  П`ята поспіль перемога "Донбасу" на чемпіонаті ВХЛ Росії
  Теги: