На книжкових полицях США з`явилася нова книга Твена

  Нова книжка Марка Твена надійшла до крамниць Сполучених Штатів. Минув термін заборони всесвітньо відомого письменника на публікацію автобіографії. Твен хотів, щоби мемуари не були оприлюднені протягом 100 років після його смерті.
  Як стверджують видавці, в книзі містяться дуже сміливі та різкі висловлювання щодо релігії, війн та політики. Автобіографія не має чіткого хронологічного порядку та охоплює найбільш яскраві події з життя Марка Твена, які сталися в різні роки. Складаються мемуари з трьох частин. Перша має більше 700 сторінок. Її видали початковим тиражем у 300 тисяч примірників. Справжнє ім`я Марка Твена - Семюель Ленгхорн Клеменс. Найкращими творами письменника вважають романи "Пригоди Тома Сойєра" та "Гекльберрі Фінна".

  Елінор Сміт, редактор автобіографії Марка Твена: "Щоби писати чесно, не боячись переслідувань у тогочасному суспільстві, Марк Твен заборонив публікувати автобіографію упродовж ста років. Деякі її частини він узагалі вимагав не оприлюднювати протягом п`ятьох наступних століть".

  Попередній матеріал
  Парижський Лувр шукає спонсорів
  Наступний матеріал
  У Мексиці наркобарони змусили людей залишити свої домівки
  Теги: