На "Фукусіму" пустили журналістів

  День відкритих дверей - у Фукусімі. Вперше після березневої аварії на журналістам дозволили побувати на атомної станції.

  Такий крок японської влади має сигналізувати про стабілізацію ситуації на станції. Уряд поставив за мету до кінця поточного року завершити охолоджувати станцію. У 3 реакторах вода більше не кипить. У ролі гідів для журналістів виступили міністр довкілля та директор АЕС. на Пресі показали побачили

  Нагадаємо, 11 березня цього року цунамі спричинило зупинку електропостачання на "Фукусімі", що призвело до кількох аварій.  Сталиця витоки радіації у грунт та воду. Тож із 20-кілометрової зони навколо АЕС були евакуйовані 80 тисяч людей. За оцінками фахівців, для остаточної зупинки "Фукусіми" знадобиться щ 30 років.  

  Гоші Госоно, міністр довкілля Японії: "Сподіваюся, що разом нам вдасться завершити охолодження станції до кінця цього року. Не лише  Фукусіма, але й вся Японія та цілий світ чекає, чи ми встигнемо до оголошеної дати. Тож об`єднаймо всі зусилля заради нашої мети".

  Масао Йошида, директор АЕС "Фукусіма-1": Я переконаний, ситуація на станції стане такою, що мешканці навколишніх районів зможуть жити без страху".

  Попередній матеріал
  Мексика: у авіакатастрофі загинув міністр внутрішніх справ
  Наступний матеріал
  Герман: ПР не завжди дослухається до думки Президента
  Теги: