Мексика: у авіакатастрофі загинув міністр внутрішніх справ

  Повітряна катастрофа - у Мексиці. Напередодні внаслідок падіння гелікоптера загинув міністр внутрішніх справ країни Хосе Франсиско Блейк. Трагедія забрала життя ще 7 людей, що перебували на борту.

  Покійний міністр був відомий жорсткими методами боротьби з наркокартелями. Його підтримував президент Феліпе Кальдерон і встиг пропрацювати на посаді лише 16 місяців. Згідно із статистикою, за останні п`ять років війна з наркокартелями у Мексиці забрала сорок п`ять тисяч життів. Блейк став уже другим міністром внутрішніх справ за президентства Кальдерона, що загинув у авіакатастрофі. Аварію трирічної давнини, коли помер попередник Блейка, назвали нещасним випадком. Розслідувати обставини нинішньої катастрофи буде спеціальна комісія.

  Феліпе Кальдерон, президент Мексики: "Зі скорботою мені повідомили про аварію, яка забрала життя міністра внутрішніх справ Хосе Франсиско Блейка та сімох інших державних службовців. Хосе Франсиско, чи Блейк, як його називали близькі люди, був великим мексиканцем, який любив свою країну і служив їй до останньої миті життя".

  Попередній матеріал
  Потенціал соцмереж в Україні на прикладі Starbucks [відео]
  Наступний матеріал
  На "Фукусіму" пустили журналістів
  Теги: