На фабриці у Бангладеш отруїлись до тисячі працівників

  Саботаж є найбільш вірогідною причиною отруєння майже тисячі працівників однієї зі швейних фабрик у Бангладеш. До такого висновку прийшла поліція за результатами попереднього розслідування.

  Правоохоронці встановили, що хтось вилив у водогін підприємства токсичну речовину, швидше за все - пестициди. Слідчі встановлюють особи зловмисників. Інцидент стався у середу на одному з підприємств, розташованих у передмісті Дакки. У розпал робочого дня його працівники почали скаржитися на біль у шлунку й нудоту. Лікарі підтвердили, що причиною отруєння стала питна вода. Фабрика вже відновила роботу в звичайному режимі, але її працівники тепер п`ють воду з пляшок.

  На підприємствах легкої промисловості в Бангладеш адміністрація часто не дотримується правил техніки безпеки. В кінці квітня внаслідок падіння 8-поверхової будівлі, в якій були розташовані кілька швейних фабрик, загинули більше тисячі людей.

  Саббір Хан, лікар: "Всі симптоми й перебіг хвороби вказують на отруєння забрудненою водою. Ми відправили її зразки в лабораторію на аналіз. За його результатами встановимо конретну речовину".

  Попередній матеріал
  У Греції тривають дні України [відео]
  Наступний матеріал
  У США пройшов конкурс весільних суконь із туалетного паперу
  Теги: