У Греції тривають дні України [відео]

  Сезон гастролей стартував у артистів. Саме влітку можна поєднувати приємне з корисним – і попрацювати і відпочити. Гастролюють не тільки дорослі, але й діти.

  Прославляти країну закордоном – справа дитяча. Принаймні, у цьому упевнені наймолодші учасники днів України в Греції. Одні виступають вперше, для інших виступи за кордоном – звичайна практика.

  Кирило Охрименко і Ліда Кобил: "Очень хорошая публика. Мы не впервые за границей, когда мне было 7-8 лет, то я выступал в Египте".

  Ось дівчата з театру сучасної моди "Ніколь", які представляють місто Павлоград. Для одного зі своїх номерів вони більше року збирали унікальні вишивки, щоби разом зі своїми педагогами створити унікальні костюми з етно-мотивами.

  Солістки театру "Ніколь": "Это уникалыные вишивки, которые вишивали наши бабушки".

  Це - наймолодші учасниці фестивалю – Поліна Овсепян та Ева Аш. Вони привезли до Греції свої сольні виступи та дуетний номер. Дівчатка у своєму доробку мають вже чимало пісень, а от скільки часу виступають – порахувати поки не можуть.

  Поліна Овсепян та Ева Аш, співачки: "Я начала выступать в 5 лет, а ты в 6. Нет – я в 5".

  Загалом, у складі української делегації відкривати туристичний сезон у Греції приїхали 43 дитини. Вигадували нові номери – просто під час фестивалю, тому співали та танцювали майже кожен день.

  З Греції, Скафідії, Олена Халік та Микола Лебедєв, 5 канал.

  Попередній матеріал
  На Кубі тропічний шторм відрізав від світу 30 населених пунктів
  Наступний матеріал
  На фабриці у Бангладеш отруїлись до тисячі працівників
  Теги: