prousa.info

На боротьбу з COVID-19: США дали Україні ще $1,8 мільйона

  Читайте по-русски
  Гроші будуть спрямовані на підтримку мешканців зони конфлікту на Донбасі та внутрішньо переміщених осіб, аби запобігти поширенню коронавірусу

  США збільшили допомогу Україні у боротьбі з пандемією COVID-19 на 1,8 млн доларів. Ці кошти через Міжнародну організацію з міграції будуть спрямовані на підтримку мешканців зони конфлікту на Донбасі та внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомило у Facebook Посольство США в Україні.

  У повідомленні йдеться: "На початку цього місяця США оголосили про збільшення фінансування, пов'язаного з COVID-19 для України, з 15,5 мільйонів доларів до майже 17,3 мільйона доларів. Це нове фінансування майже на 1,8 мільйона доларів США спрямоване на підтримку діяльності Міжнародної організації з міграції (МОМ) на сході України, допомогу внутрішньо переміщеним особам та іншим категоріям населення, ураженого конфліктом".

  Американські дипломати зазначили, що за допомогою цього фінансування МОМ сподівається допомогти запобігти поширенню COVID-19 шляхом надання гуманітарної допомоги, підтримки місць для проходження ізоляції та центрів лікування, програм охорони здоров'я та гігієни тощо.

  Як повідомляв 5.UA, станом на 14 липня в Україні лабораторно підтверджено 54 771 випадок COVID-19, за добу – 638 нових. Станом на 9.:00 14 липня у світі загалом підтверджено 13 240 715 випадків інфікування COVID-19. 575 601 людина померла. 7 707 191 людина одужала.

  Попередній матеріал
  Фігурант корупційних скандалів Лазоришинець опинився в керівництві Медради при МОЗ
  Наступний матеріал
  У Великій Британії прогнозують 120 тис. смертей від коронавірусу
  Loading...

  Україна просить хасидів утриматися від паломництва в Умань на традиційне святкування Рош ха-Шана

  В Одесі посилюють карантин через збільшення кількості хворих на COVID-19

  Ще дві країни відкрили свої кордони для громадян України

  У Києві знову понад 100 нових випадків COVID-19, один хворий помер

  Львівщина йде на чергове послаблення карантину – що дозволили місцевим

  Медзаклади трьох областей України отримали ІФА-тести від Фонду Порошенка