5.ua

МЗС Великої Британії: Ми маємо допомогти збудувати сильну й демократичну Україну

  У Брюсселі починається саміт Європейської ради - останній перед виборами - чимала його частина присвячена українській кризі.

  Вибори депутатів Європарламенту відбудуться наприкінці травня. Тож зараз у Брюсселі - провідні партії та діячі - востаннє на такому рівні сперечаються про найважливіші для ЄС питання. Учасники зібрання заявляють, що анексію Криму не визнають і вважають загрозою для безпеки усієї Європи. Як зупинити конфлікт і допомогти Києву - політики і спробують вирішити на дводенному саміті.

  Девід Кемерон, прем’єр-міністр Великої Британії: "Дії Росії неприйнятні і країни Євросоюзу мають заявити про це спільно і непохитно. Це означає нові замороження рахунків і нові заборони на в’їзд для росіян, але водночас ми маємо зробити усе можливе, щоби допомогти збудувати сильну й демократичну Україну".

  Паралельно із самітом Європейської ради у Брюсселі триває з’їзд Європейської народної партії. Це одна з найвпливовіших політичних сил у ЄС. Багато європейських політиків - як-то Жозе-Мануель Баррозу чи Ангела Меркель - відвідують обидві зустрічі. Україну на партійному з’їзді представляє Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк. Сьогодні він зустрічається з європейськими політиками. А завтра має підписати політичну частину Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

  Попередній матеріал
  Фірташ вніс до суду заставу у розмірі 125 млн євро
  Наступний матеріал
  Обама підписав розпорядження, яке дозволяє ввести санкції проти ключових секторів економіки Росії
  Теги:
  Loading...