5.ua

Обама підписав розпорядження, яке дозволяє ввести санкції проти ключових секторів економіки Росії

  Президент США Барак Обама заявив, що дії Росії щодо України змусили його підписати розпорядження, яке дозволяє ввести санкції проти ключових секторів російської економіки та вищих посадових осіб уряду РФ.

  За словами Обами, ці санкції будуть застосовані, якщо українська криза буде загострюватися. Виступаючи на галявині South Lawn перед Білим домом, президент США сказав, що до розширення санкції його змушують "всі ці рішення уряду Росії, які не визнало міжнародне співтовариство".

  Нові заходи США сожуть бути спрямовані проти російського промислового сектору, у тому числі експорту енергоносіїв, що може дуже негативно позначитися на економіці РФ, відмітив Обама.

  Він також відмітив, що українці не повинні обирати між Росією та Заходом, а Путін має визнати право українського народу на самоідентичність.

  Барак Обама, президент США: "Ми стали свідками незаконного референдуму в Криму, незаконних спроб Росії анексувати Крим, погроз українським військовим у Криму та східним областям України. Це все - свідомі дії російського уряду. І через них Сполучені Штати, як і казали, рухаються до запровадження додаткових санкцій проти чиновників російського уряду та інших заможних та впливових осіб, які матеріально підтримують російську владу. Так, ми відповідаємо на скоєне Росією в Криму. Світ продовжує стежити за переміщенням російських військ, що може викликати подальше вторгнення до південної та східної України. Саме тому разом із європейськими партнерами ми розробляємо і суворіші кроки на випадок подальшого загострення. Тому я підписав сьогодні документ, що дає право запроваджувати санкції не лише проти осіб, але й проти ключових секторів російської економіки. Ми цього не прагнемо. Такі санкції зашкодять не лише російській економіці, але й можливо світовій. Але Росія має усвідомлювати, що подальша ескалація викличе її ізоляцію від світу".

  Фото: aim.org

  Попередній матеріал
  МЗС Великої Британії: Ми маємо допомогти збудувати сильну й демократичну Україну
  Наступний матеріал
  Тимошенко за "зачиненими дверима" провела засідання фракції "Батьківщина"
  Теги:
  Loading...